Güçlü mimarisi ve kullanıcı dostu arayüzü ile personel devam kontrol sistemini yeniden geliştirdik


Eğitim programları hakkında size bilgi vermek için güvenilir verilerden faydalanın. Smart Attendance, size mümkün olan en kısa sürede güvenilir verilere ulaşmanızı sağlar.

Otonom Çalışan Mobil Uygulama

Herhangi bir kullanıcı müdahalesine ihtiyaç duymadan çalışan bir mobil uygulama. Bluetooth sinyallerini kullanarak çalışanın konumu belirler ve gerçek zamanı güveniler veriler toplar. Ölçmek istediğiniz alanları anlık izleyebilir dilediğiniz kadar yeni alan ekleyip anında güncelleyebilirisiniz.

Çalışma Saatleri Analizi

Çalışanların, çalışma alanlarında ve ortak kullanım alanlarında geçirdikleri süreyi analiz ederek performansını ve mesai durumunu dilediğiniz yerden raporlayabilirisiniz. Size adil ve güvenilir verilerle oluşturulmuş raporlarla karar vermek kalır.

Ortak Alanların Kullanım Yoğunluğu Covid19 Korunma Yöntemi

Çalışma alanlarında ve ortak kullanım alanlarında sosyal mesafeyi düzenli kontrol ederek uyarı mesajları düzenleyebilir, ilgili kişiye yönlenditebilirsiniz. Aynı zamanda size ölçüm yaptığınız alanların kullanım yoğunluğu ile ilgili düzenli raporlar sunar.

Yeni Nesil Kurumsal İletişim

Yönetimin istediği zaman, istediği kişilere veya guruba duyuru yapmasını sağlayan yeni bir iletişim kanalıdır. Geri bildirim ve puanlama yöntemi ile çalışanların yönetim ve çalışma koşullarını puanlayarak, size şeffaf ve güven veren bir yönetim imkanı sunuyor. Bu iletişim aynı zamanda çalışanların iş motivasyonunu artıracak.

Smart PDKS'nin Özellikleri


Modüler esnek bir yazılım platformuna sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Yeni bir özelliğe mi ihtiyacınız var? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Entegrasyon

Gelişmiş API altyapısı ile tüm İK yönetim sistemlerine entegre olmak mümkün. Kullanıcılarınız ise mevcut hesaplarıyla (LDAP) sisteme dahil olabiliyor.

Büyük Veri

Size çalışanlarınızın profil analinizini yapabileceğiniz nitelikte, çalışma alanlarının kullanım yoğunluğu ile eşleştirebileceğiniz bilgi havuzu sunuyoruz.

Raporlar

Çalışanların mesai ve ortak alanların kullanım yoğunluğu hakkında istediğiniz kategorilerde raporlar üretmeniz veya oluşturmanız mümkün. Bırakın belirlediğiniz zamanlarda o size göndersin.

İletişim

Kurumsal iletişimi mobil uygulamaya taşıyarak hızlı erişilebilir ve güvenli bir kurumsal kültür oluşturabilirsiniz.Hatırlatma

Çalışanlarınıza periyodik hatırlatmalar organize edebilir, çalışmalarınızın aksamasına engel olabilirsiniz.Puanlama

Çalışma alanı, çalışma şartları, ve memnuniyet anketi gibi veri grupları oluşturarak kurumuzunuz için doğru kararı almanızı sağlayacak raporlar oluşturabilirsiniz.

Aramıza Katılın


Smart PDKS'nin ayrıcalıklarından faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.