Forum, kongre, konferans ve fuarlarda kullanabileceğiniz yeni nesil etkinlik yönetim sistemiyle tanışın


Otonom Çalışan Mobil Uygulama

Herhangi bir kullanıcı müdahalesine ihtiyaç duymadan çalışan bir mobil uygulama. Bluetooth sinyallerini kullanarak katılımcının konumu belirler ve gerçek zamanı güveniler veriler toplar. Ölçmek istediğiniz alanları anlık izleyebilir dilediğiniz kadar yeni alan ekleyip anında güncelleyebilirisiniz.

Davet ve Katılım Analizi

Etkinlikleriniz için davetli listesi oluşturabilir, davet ettiğiniz katılımcıların katılıp katılmadığını, etkinlik alanında ne kadar vakit geçirdiğini ve bu zamanı etkinliğin hangi alanlarda geçirdiğini öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bu analizi raporlayarak kayıt altına alabilirisimiz.

Etkinlik Alanı ve Kullanım Yoğunluğu

Etkinlik alanında katılımcıların yoğunluk haritasını çıkarabilirisiniz. Daha sonra oluşturacağınız etkinliklerde katılımcı yoğunluğunu homojen dağıtmak için elinizde güvenilir veriler olacak. Aynı zamanda size ölçüm yaptığınız alanların kullanım yoğunluğu ile ilgili düzenli raporlar sunar.

Çok Katmanlı Organizasyon Yapısı

Çok katmanlı organizasyon; Etkinlik sahibi, etkinlik alanı firma ve organizatör firmanında dahil olabildiği modüler bir yönetim paneline sahiptir. Firmalar ve markaların aynı anda kullanabileceği bu çözüm bir çok ihtiyacı tek noktadan yönetmesine imkan sağlıyor. Tüm etkinliklerinizde marka, etkinlik alanı sahibi ve organizatör firmaların kullanabileceği yeni nesil etkinlik yönetimi.

Smart Event'in Özellikleri


Modüler esnek bir yazılım platformuna sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Yeni bir özelliğe mi ihtiyacınız var? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Entegrasyon

Gelişmiş API altyapısı ile tüm İK yönetim sistemlerine entegre olmak mümkün. Kullanıcılarınız ise mevcut hesaplarıyla (LDAP) sisteme dahil olabiliyor.

Büyük Veri

Size çalışanlarınızın profil analinizini yapabileceğiniz nitelikte, çalışma alanlarının kullanım yoğunluğu ile eşleştirebileceğiniz bilgi havuzu sunuyoruz.

Raporlar

Çalışanların mesai ve ortak alanların kullanım yoğunluğu hakkında istediğiniz kategorilerde raporlar üretmeniz veya oluşturmanız mümkün. Bırakın belirlediğiniz zamanlarda o size göndersin.

İletişim

Kurumsal iletişimi mobil uygulamaya taşıyarak hızlı erişilebilir ve güvenli bir kurumsal kültür oluşturabilirsiniz.Hatırlatma

Çalışanlarınıza periyodik hatırlatmalar organize edebilir, çalışmalarınızın aksamasına engel olabilirsiniz.Puanlama

Çalışma alanı, çalışma şartları, ve memnuniyet anketi gibi veri grupları oluşturarak kurumuzunuz için doğru kararı almanızı sağlayacak raporlar oluşturabilirsiniz.

Aramıza Katılın


Smart Event'in ayrıcalıklarından faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.