Eğitimde yüksek katılımı sağlayan yeni nesil mobil katılım sistemi geliştirdik


Eğitim programları hakkında size bilgi vermek için güvenilir verilerden faydalanın. Smart Attendance, size mümkün olan en kısa sürede güvenilir verilere ulaşmanızı sağlar.

Otonom Çalışan Mobil Uygulama

Kullanıcılarının hiç bir müdahalesine ihtiyaç duymadan çalışan bir mobil uygulama düşünün. Üstelik çalışması gereken zamanları entegre olduğu eğitim yönetim sisteminde (LMS) bulunan takviminden anlık kontrol ediyor. Size kullanıcı kaynaklarını verimli kullanan, güvenilir katılım takip sistemi sunuyor.

Öğrenci ve Eğitmen Katılım Analizi

Öğrenci ve eğitmenin, eğitim yönetim sisteminde (LMS) bulunan eğitim programına katılım oranını ölçmek ister misiniz?. Dersliklere takılan bluetooth sensörler sayesinde size doğruluk payı yüksek, güvenilir raporlar üretir. Eğitim programınızı anlık izleyebilir ve öğrenci ve eğitmenlere şeffaf bir yönetim sunabilirsiniz.

Dersliklerin Kullanım Oranı

Dersliklerde kullanılan BLE sensörlerden toplanan veriler ile dersliklerin ne kadar verimli kullandığını ölçebilirsiniz. Planlanan eğitimlerin ne kadarının gerçekleşdiğini öğrenmek ister misiniz? İhtiyacınız olan şey güvenilir verilerden üretilmiş raporlar. Size toplam öğrenci sayınız ile işlenen dersleri analiz edebileceğiniz bir çözüm sunar.

Öğrenci Kurtarma Programı

Öğrencilerin katılım alışkanlıklarını analiz ederek eğitimi bırakma olasılığı yüksek öğrencileri düzenli raporlayan bir servis ister misiniz? Biz de sizin için tam olarak bunu yapıyoruz. Aynı zamanda öğrencilerin eğitim kurumu içinde nerede ne kadar vakit geçirdiğini öğrenmeniz artık mümkün. Öğrenci eğitim hayatını sonlandırma kararı almadan önce ona bir şans daha verin.

Smart Attendance’ın Özellikleri


Modüler esnek bir yazılım platformuna sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Yeni bir özelliğe mi ihtiyacınız var? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Entegrasyon

Gelişmiş API altyapısı ile tüm eğitim yönetim sistemlerine (LMS) entegre olmak mümkün. Kullanıcılarınız ise mevcut hesaplarıyla (LDAP) sisteme dahil olabiliyor.

Büyük Veri

Eğitim kurumları artık tüm öğrenci ve eğitmenlerin güvenilir katılım bilgilerine istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ulaşabiliyor. Ya siz?

Raporlar

Öğrenci, eğitmen, ders ve derslik hakkında istediğiniz katagorilerde raporlar üretmeniz veya oluşturmanız mümkün. Bırakın belirlediğiniz zamanlarda o size göndersin.

İletişim

Öğrenci, eğitmen ve yönetim arasında yeni bir mobil iletişim sistemi tasarladık. Eğitim kurumuları artık duyurularını anlık iletebiliyor.

Hatırlatma

Eğitim kurumları öğrenci ve eğitmenlere eğitimin nerede ve ne zaman yapılacağını eğitim başlamadan önce iki kere hatırlatıyor.

Puanlama

Verilen eğitimin içeriğini ve eğitmenin performansını artık öğrenciler puanlıyor. Size yapılan geri bildirimlerle süreci iyileştirmek kalıyor.

Aramıza Katılın


Smart Attendance'ın ayrıcalıklarından faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.