Smartzone Çözümleri


Mobil uygulamadan beklentiyi yükseltiyoruz, RFID, yüz tanıma ve parmak izi gibi teknolojilerle zaman kaybetmeyin. İhtiyacınız olan çözümler artık cebinizde.

Eğitime Mobil Katılım

Derslere katılan öğrenci ve eğitmenin katılım oranını otonom ölçen bir mobil uygulama hayal edin. Tüm LMS gibi eğitim platformlarına entegre olabiliyor. Üstelik kurum yöneticilerine kusursuz raporlar sunuyor. Neler mi?

Daha fazla bilgi...

Kurumlara Mobil PDKS

Çalışanlarınızın giriş - çıkış bilgilerini ölçmek için pahalı çözümlere gerek yok. Sadece bir mobil uygulama size ihtiyacınız olandan daha fazlasını sunuyor. Kurum içinde hangi alanlarda çalışanlarınızın ne kadar vakit geçirdiğini öğrenmek ister misiniz?

Daha fazla bilgi...

Etkinliğe Mobil Katılım

Yaptığınız etkinlikler hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kongre, konferans, forum veya fuar, davet ettiğiniz katılımcıların hangisinin katıldığını ve ne kadar vakit geçirdiğini öğrenmek artık çok kolay. İhtiyacınız olan şey bir mobil uygulama.

Daha fazla bilgi...

Smartzone Servisleri


Mobil uygulamadan beklentiyi yükseltiyoruz, RFID, yüz tanıma ve parmak izi gibi teknolojilerle zaman kaybetmeyin. İhtiyacınız olan dijital dönüşüm servisleri artık cebinizde.

Eğitim

Özel ve Kamu eğitim kurumlarında geleneksel yöntemlerden vaz geçmenin tam zamanı. Yeni nesil eğitim çözümlerine ulaşmak için iletişime geçin.

Sağlık

Sağlık çalışanlarımızın zamanı değerli, onlara zaman kazandırmak ve çalışma saatlerini otonom ölçmek için bizimle iletişime geçin.


Etkinlik

Etkinlik yönetiminde zaman personel ihtiyacını optimize etmek ister misiniz? Detaylı katılımcı analizi yapabilceğiniz bir mobil uygulama istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Toplantı

Toplantı salonlarını organize etmek ve ne kadar verimli kullanıldığını görmeye hazır mısınız? Biz sizin içn hazırladık, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Özel Alan

Özel ve kamu alanlarında katılımcı takibi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. Dijital dönüşüme güvenilir veri üretmekle başlamak için bizimle iletişime geçin.

Endüstri

Kurumlarınızda verimliliği artırmak, çalışanlarınızın çalışma saatlerini analiz etmek için ihtiyacınız olan çözümleri duymak isterseniz bizimle iletime geçin.